Själva idén om att aliens haft impakt på saker och ting som evolution etc. tycker jag intressant, men detta var bland det flummigaste jag sett inom sådana här typer av teorier.
Fan vad jag stör mig på den otroligt störda människa som gjort den här videon!! inget logiskt för 5 jävla öre, de va det löjligaste jag någonsin sett på flashback!
Vad menas med det här, ska utomjordingar alltså avsiktligt ha format kontinenterna efter människor innan vi ens existerade? Hur ska det ha gått till i så fall, avancerade verktyg i form av enorma lasrar som skär igenom plattorna? Nja, jag köper inte riktigt det där, men tack för dagens skratt.
Dags att ta av sig foliehatten nu kanske, det här måste vara bland det mest långsökta jag har sett.
Hahaha, trodde först du var seriös men när jag såg hans paint-klipp o klistra vid 1:18 så brast jag ut i garv och förstod du drev med "Död och Återfödd"!