Haha...många roliga händelser här...
Själv var jag väl i 12-13 års åldern.
Skulle hem med en polare till två tjejer som vi var intresserade av.
Dom här tjejerna var lite äldre än mig, och lite "finare" för dom bodde i stan, och jag bodde på en gård.
Nåväl, dagen innan hade jag varit och handlat nya skor,en cool tröja och ett par hip-hop brallor (ja, jag var hip-hoppare på den tiden

) och hade ju såklart de här kläderna på mig, helt nya och nyklippt och kände mig rätt snygg faktiskt. Vi satt på tjejens rum alla fyra och allt gick bra, tjejerna tyckte jag var söt och snyggt klädd och vi lyssnade på musik, när det knackar på dörren.
In kommer tjejens mamma och håller mina nya coola skor framför sig och frågar vems det är?
-Det är mina svarar jag.
-Jaha, skulle du kunna ta ut dem och tvätta dem för du har trampat i en stor hundskit så det stinker på hela nedanvåningen.
-(Jag)
Högröd i ansiktet fick jag gå ner, och ut i deras trädgård och fråga hennes pappa var vattenslangen var någonstans....skamset fick jag stå där ute och tvätta mina skor när tjejerna och min polare stod i hennes förnster och tittade på.
Blev inget hångel den dagen kan jag ju säga....
En annan gång var jag hos en tjej som jag nästan var på väg att bli tillsammans med och visade min nya moped som jag köpt, den blänkte och var fin och jag stod på hennes parkering och visade henne den när hennes pappa kom ut och ville titta. Han var också imponerad och vi snackade litegrann om den tills jag skulle åka igen.
Jag tar på mig hjälmen, backar försiktigt bakåt, när jag ser både tjejen och pappan höja händerna i en rörelse på väg mot mig...pang, så backar jag in i hennes pappas bil som han skulle sälja.
Ingen särskilt dyr bil eller så, men mitt baklyse har gjort en vass liten bula i hans framskärn, en sådan bula man inte kan trycka ut, utan måste endera lacka om eller spackla igen.
-(Jag)
Jag erbjöd mig att betala för det men han bad mig bara (väldigt sammanbitet, och utan att se på mig)att åka därifrån direkt, tjejen skrattade bara som tur var...hon tyckte bara det var roligt...men det tyckte varken jag eller hennes pappa....
Det blev hångel med den tjejen iallafall...