vilken är den hårdaste, brutalaste och mest kvinnoförnedrande p-rulle ni har sett? eller om man skriver det ur min synvinkel. vilken är den mest underbara p-rulle ni har sett?
vilken är den hårdaste, brutalaste och mest kvinnoförnedrande p-rulle ni har sett? eller om man skriver det ur min synvinkel. vilken är den mest underbara p-rulle ni har sett?
filmer ur "Gagfactor-serien", samt filmer från det tyska bolaget GGG
scatbrazil.com (mfx) har ju ett antal ganska extrema filmer (bajs-gangbang där ett större antal tjejer gör stora A på någon lycklig utvald); dock verkar det som om alla är med på vad som sker och tycker att det är tämligen trevligt.
Jag håller nog roughsex som dom brutalaste, eftersom det nästan bara är brutaliteter (örfilar, smisk, hårryck och förolämpningar) och minimalt sex i dom, vilket faktiskt bara blir otrevligt eftersom tjejerna inte verkar gilla behandlingen. (I gagfactor, GGG och slaphappy är det ju ändå en hel del av tjejerna som tycks gilla sexakten).
För övrigt tycker jag att Max hardcore och sweetloads-tönten (som inte vågar visa sitt fulla fejs) borde kastreras med vitlökspressar och sedan dildovåldtas offentligt av två dussin Linda Skugge-lookalike.
Kan bara hålla med om att scat filmer är riktigt äckliga.
Däremot har Rocco gjort en del grymma också i sina dar, bla en scen där han drämmer dasen i röven på en brud inne på toaletten och trycker nere hennes huvud i dassastolen. Sikken kille alltså