Rösta fram årets bästa pepparkakshus!
2010-07-15, 18:43
  #1
Medlem
När min dator går in i Sleep mode så kan jag inte komma tillbaka till windows. Händer inget när jag trycker på tangenterna. När jag startar om skärmen så står det "No Video output".. det är inget fel på skärmen utan det blev såhär efter att jag formatera om datorn, så det är nåt med windows. Ingen som känner igen problemet?
Citera
2010-07-15, 21:47
  #2
Medlem
will84s avatar
Tjenare!

Om du rör musen då?
Vilket operativsystem använder du?
Absolut inget fel på skärmen det är bara inställningarna som krånglar lite, högerklicka på skrivbordet och ta egenskaper kolla runt lite där så kommer du säkert hitta felet.
Citera
2010-07-16, 13:23
  #3
Medlem
Ringde support och dom sa att det är en bugg i windows vista. Beror på drivrutiner, och finns ingen lösning direkt. Mer än att slänga in så mkt drivrutiner man kan o hoppas på det bästa.. jävligt surt med tanke på att jag ska sälja skiten nu.
Citera

Skapa ett konto eller logga in för att kommentera

Du måste vara medlem för att kunna kommentera

Skapa ett konto

Det är enkelt att registrera ett nytt konto

Bli medlem

Logga in

Har du redan ett konto? Logga in här

Logga in