Citat:
Ursprungligen postat av
Surcitron
Tjabba
Sommaren är runt hörnet och singel blev man också.
Har hittat en sida som säljer ett paket med
Melo, reta, ghk.
Har skadat benet som har ett riktigt stort sår.
Efter vad jag läst så ska ghk kunna hjälpa mig.
Dom andra är ju solklara.
Någon som kombinerat alla dessa utan bieffekter?
Mvh
Tjena Mister.
Det är ingen fara att köra dessa peptider ihop utan några bieffekterna.
Bieffekterna kommer först när du gör något fel, som dos, hur ofta, renlighet etc.
Tar tid för kroppens celler att vänja sig, så rusa inte iväg med flertal mg, utan hitta sweet spoten 👍
GHK-Cu är en koppar peptid och kan absolut hjälpa läkandet av din vävnad. En av många fördelar med denna. För mycket av denna peptid kan däremot ge bakslag och motsatt effekt.
Lycka till, och var försiktig.
Citat:
Ursprungligen postat av
Sommargay
Vad kostar det på ett ungefär att köra bpc157+tb500 i 8 veckor i någon slags standardisering inklusive allt man behöver(kanyler etc)?
Var hittar ni diskussioner/tips kring återförsäljare?
Behöver inte vara så farligt dyrt, speciellt inte i förhållande till vilka egenskaper och ”magi” dessa peptider faktiskt kan åstadkomma.
Precis kört en kur för dåliga knän, samt en ny knäskada som ortopeden sa skulle ta 4-6måmader. Efter 1,5 månad var dem chockade över muskulatur och rörligheten jag hade fått tillbaka, strax efter var jag igång med min träning igen 🙌
Kan vägleda dig lite med dosering, skicka iväg ett pm så tar vi det där 😃