Citat:
Ursprungligen postat av
bellusorca
Dennis fick utlösning för tidigt och fick då en panikångestattack? Dennis, Dennis… smh. Dessutom verkar Jannika vara en otroligt förstående och accepterande tjej som han kan vara trygg med. Han är inte den första mannen som har svårt att hålla sig i början av relationen. Men alltid detta drama..? Frågan är när Jannika tröttnar. Dennis behöver jobba med sig själv men kommer Jannika orka följa med på den resan är ju frågan. All fokus är alltid på honom. Han är inte på rätt plats i livet att gifta sig imo.
Haha! En av många saker Dennis inte fattar är att när man floppar sådär hårt så kastar man en komplimang eller två på kvinnan, typ att hon är för skön för att man ska kunna knulla henne ordentligt. Sen provar man igen eller löser det bara.
Men inte Dennis inte, han sätter sig med planetens största offerkofta och hyperventilerar fram en panikångestattack, han grät väl en skvätt också? Han passar verkligen med att heta Dennis.