2025-05-18, 00:30
  #4465
Avstängd
UppmarksamhetsHoras avatar
Det är ingen brist på tjusiga damer i det här programmet.
Citera
2025-05-18, 00:30
  #4466
Medlem
Zaedrewss avatar
Citat:
Ursprungligen postat av Rad-i-Kalle
Intressant att vi aldrig blivit ockuperade. Däremot har våra grannar det: Norge, Finland, Danmark, Polen och Baltstaterna. Däremot har väl inte Ryssland (Kalingrad ligger vid Östersjön) varit ockuperat.

Jo hela världen har blivit det. Ryssland skapades ju tom av svenska vikingar så de var erövrade då. Sverige har ALDRIG blivit det. Så kommer man och snackar om mesiga svenskar så kan man inte mycket historia.

Lite så ESC borde vara egentligen. Länder snackar skit om varann
Citera
2025-05-18, 00:30
  #4467
Avslutad
Citat:
Ursprungligen postat av Mikaelia
Skulle inte svts bidrag vinna den här patetiska tillställningen?

Det är tydligen vatten och gummikrig utanför arenan. Såg ett klip på en spinking palestinsk aktivist flyga 2 meter av en vattenkanon
Citera
2025-05-18, 00:31
  #4468
Medlem
Den serbiska kvinnan skulle man ha.
Citera
2025-05-18, 00:31
  #4469
Medlem
Hunden007s avatar
Citat:
Ursprungligen postat av Darthvader45
Hon som läser upp poängen för Grekland har blivit gangbangad av mig och min kompis.

blir det också sten sak påse om vem som blir pappa?
Citera
2025-05-18, 00:31
  #4470
Medlem
Tidsmaskinistens avatar
Citat:
Ursprungligen postat av Soppatorsk90
Helt jävla sinnesjukt. Oddset var 1.70 på sverige att vinna, så blir det sånt galet fiasko. Vad ni än gör folket, spela aldrig på vad experter/bettingsidor säger. Vilket jälva fiasko
Det är SVT som spridit propaganda om att de lär behöva anordna ESC nästa år för att de öka allmänheten sympati för ökat ekonomiska statliga utgifter till public service, de vill att staten ska höja deras bidrag. När SVT säger att någon kommer att vinna blir det alltid motsatsen, se senast under presidentvalet där SVT flera gånger dagligen uttryckte att de var "bombsäkra" på att Harris skulle vinna. Motsatsen till ordet "SVT" är "verkligheten".

Citat:
Ursprungligen postat av PornKing
Jag är smått chockerad av juryrösterna hittills. Kan inte minnas sist rösterna var så konstiga och skilda från vad jag tycker!
Juryrösterna fördelas utifrån vad som är mest woke och PK, det har ingenting alls med låten att göra.

Citat:
Ursprungligen postat av dunlupe
Sverige vinner inte, att folk trodde de🤣
Folk har gått på public service propaganda återigen alltså! Svenskar som satsat pengar blir ruinerade ikväll!
Citera
2025-05-18, 00:31
  #4471
Medlem
Citat:
Ursprungligen postat av TheAlmightyFarfar
Du verkar fullare än mig, bra jobbat
Full av vad???
Jag har lite kvar i röret nämligen
Citera
2025-05-18, 00:31
  #4472
Medlem
Grievers avatar
Kul! Fuckad av juryn som vanligt.
Citera
2025-05-18, 00:31
  #4473
Medlem
Ja Sverige vinner till slut och vi slipper en massa woke.
Citera
2025-05-18, 00:31
  #4474
Medlem
Hahaha vilket jävla fiasko för Sverige. Total flopp. Den mest överskattade låten någonsin. Nu visade det sig vad folk verkligen tycker om låten.
Citera
2025-05-18, 00:31
  #4475
Avstängd
Citat:
Ursprungligen postat av katw
Folkets röster avgör detta...som alltid.

Fast avståndet blir för stort..
Citera
2025-05-18, 00:31
  #4476
Medlem
Vintergrisens avatar
Men kära någon. Hur kan Portugal och Litauen ha mer poäng än Luxemburg? Vad är det för fyllon som sitter i juryn egentligen?
Citera

Skapa ett konto eller logga in för att kommentera

Du måste vara medlem för att kunna kommentera

Skapa ett konto

Det är enkelt att registrera ett nytt konto

Bli medlem

Logga in

Har du redan ett konto? Logga in här

Logga in