Citat:
Ursprungligen postat av
AreYouBack
Zelensky är ingen diplomat. Han är full av kokain och känslor. Allt borde han lämnat i bilen på väg in. At börja med att manipulera Trump med bilder på fångar var oförskämt, precis som inte Trump känner till situationen. Sen svarar Z Vance när denne vill trycka på för diplomati och fred med att anklaga USA för att inte fatta vad som pågår följt med att "en dag kommer ni känna trycket". Då tänder Trump till precis som han ska, det var ett hot att inom en snar framtid skall ni få känna av Ryssland.
Zelensky är en knarkande dåre som måste bort från makten. Det planeras nog en hel del i Kiew just nu hur det skall gå till.
Jag är och precis samma uppfattning som dig att det är omöjligt att ha kvar honom som president han har kört sitt eget land i botten och jag tror att de absolut planerar att göra sig av med honom så fort det bara går.
Så länge denna dvärgen är vid makten så kommer han att fortsätta köra Ukrainas befolkning i döden.
Jag vågar nästan satsa på att han inte lever fram till sommaren.
Där ser man vad narkotika kan ställa till med.
Storhetsvansinne och narkotika har aldrig varit speciellt bra kombination.
Det är bara synd att han har dragit in i Europa i sitt skit.