Citat:
Ursprungligen postat av
genushexan
Det är allmänt omvittnat att kvinnorna förs hit genom traficking och sedan tvingas till prostitution. Det är vanligt att "kunder" inte tolererar ett nej från massöserna utan tvingar sig på dem.
Då är det väl de som tagit hit dem mot deras vilja som begått brottet, inte kunden, som då oftast helt ovetandes bara köpte en tjänst.
Jättesnedvridet att kunden måste hela tiden känna till om hon är offer eller genuint kär i sitt jobb. Skulden ska läggas på de som traffikerat kvinnan mot sin vilja
Sjukt.
Läser om Clemenger idag "sexbrottsling". Fyfan haha tänk att bli stämplad på det sättet för man fåt lite handtralla då och då på thai salong. Internationellt efterlyst med! Shit. Som om det handlade om en våldsam serievåldtäktsman för guds skull. Men bara par meter bort i Danmark är du helt laglig.
Sverige är ett sjukt land.