Citat:
Ursprungligen postat av
Florman
Ja och varför då, så dålig är väl inte konfrontationen eller chatloggen? Han är ju rätt intressant då han groomar långsamt och låtsas bry sig om tjejen, samtidigt som han vill utnyttja henne. Som grädde på moset klagar han på sexet med sin fru. Kort sagt ett riktigt as. Är det så att Dumpen schabblar bort vissa gäddor? Inte bra, då hinner de ju radera sig ifrån nätet.
#547
Dumpen har ju hävdat (vill jag minnas) att vissa publiceringar skjutits upp, av olika anledningar. Exempelvis om det förekommit suicidrisk.
(Vissa, måhända mer konspiratoriskt lagda, hävdar att Gäddor mjölkats på pengar (via Impulskollen) mot förhoppning om att inte bli publicerade. Under ”mjölkningstiden” ska då heller ingen publicering skett. Detta kan man tro vad man vill om.)