Citat:
Ursprungligen postat av
petronix
Oavsett om en våldtäkt har begåtts eller inte, håll med om att det är konstigt.
Här har Kylian Mbappé, en av världens störste och rikaste fotbollsspelare, några dagar ledigt p.g.a. skada och väljer att åka från Spanien till… Stockholm, av alla ställen.
Han kunde ha åkt till Hawaii eller någon annan tropisk paradisö, men istället så valde han Stockholm. Dessutom iförd mask så att ingen skulle känna igen honom.
Vidare så besöker han samma nattklubb flera gånger och betalade stora summor för att få umgås med sexiga svenska blondiner i ett slutet rum kallat ”pingisrummet”.
Bara detta ger mig väldigt dåliga vibbar. Tror knappast att Kylian var ute efter att diskutera porslinsmålning eller frimärkssamling med kvinnorna på nattklubben.
Hoppas verkligen att sanningen kommer fram så småningom. Om Mbappé har våldtagit någon av dessa kvinnor så ska han fan inte få komma undan med det!
Killen är svinrik… han har hookat upp med nån svensk brud på nätet och dem bestämmer säkert en träff a la miljardär style dvs dyrt och Stureplan med allt vad de innebär. De är inte värre än en dejt på en kvarterskrog för en vanlig människa så fattar inte varför folk är så förvånade. Detta gör alla rika dudes nån gång varje månad i olika städer.
Sen vad gäller lillfittan så har hon väl troligen följt med upp till hotellet av egen vilja men sen vaknat upp och insett att det var sjukt smutsigt och billigt. Säkert packad och naiv som dessa tröga paradise hotel brudar är.
Jag tror inte vi snackar nån snuskig skogsvåldtäckt, sanningen skulle jag gissa ligger närmare det oskyldiga hållet.
Sen kan man fan inte låta bli att bli så jävla trött på dessa lyxhoror, varför tror dem att dem är inbjudna för?? Dem är snygga och slampiga, vad ska dem göra där lixom?? Klart killen vill knulla. Följer du dessutom med hem till hotellet vad fan förväntar du dig? En fika… komigen, jävla cirkusbrudar