Citat:
Ursprungligen postat av
Quoi...
En stor skugga kommer att falla på alla som inte tar aktivt avstånd från dessa kravaller. Dessa galna högerextremister orsakar betydligt större skada än invandrarna, och är därför också betydligt mer avskydda av vanligt folk.
Man har inte mycket bakom pannbenet om man ger sig ut i en revolution som har ett obetydligt litet stöd. Det enda det kommer att leda till är att man blir fängslad eller skjuten. Det är inte modigt att offra sig förgäves, det är korkat.
De har väl inget mer att förlora än sina bojor! De som är rädda för lite fängelse eller död kan väl gömma sig hemma bakom kvinnor och barn när de ser sitt land gå under i mord och våldtäkter. Men det kanske är gudomlig rättvisa efter vad britterna ställt till med över hela världen?
Mer skada än invandrarna! Du är galen! Läs på om alla Pakistanska groominggäng som har fått härja fritt i Storbritannien och allt har sopats under mattan! Alla knivdåd som plågar landet! Alla terrordåd som Storbritannien varit drabbat av är skäl nog bara det!
Hoppas det eskalerar än mera!