Citat:
Ursprungligen postat av
Krakelskrutt
Kan det kanske ge en förklaring till varför nån helt enkelt tröttnade?
Nej det kan det inte. Däremot förklarar det att de här kriminella menamuslimerna är otroligt lättkränkta och saknar all form av konsekvenstänk. Lättkränktheten gör att de har svårt att bli tillsagda, det dåliga konsekvenstänket gör att inte tänker långsiktigt utan bara för stunden.
De borde bli tillsagda oftare. Speciellt alla hucklemuslimer som går runt med barnvagnar och inte arbetar eller producerar något av värde till svenska folket och värdlandet. När det gäller kriminella knarkförsäljare så ska inte de bli tillsagda utan nedslagna av polis och skickade till något förrättning där de kan suga varandra kukar, precis som på Guantanamo Bay.
Och att du benämner de som "några/någon som tröttnade" är ett skämt i sig. De här är inte "någon". De är ett virus i samhället som aldrig borde få vistas ute på gatan, men som tillåts göra det tack vare liberaler och sossar. De är virus och löss, inte "några". De är löss som borde bli avklädda nakna och dragna i koppel av kvinnor, precis som menaiterna på Guantanamo.