Hej
Skrev till ett företag på deras meddelande fält där man kan rubricera en rubrik och sen brödtext
Tryckte sen på knappen för att skicka och då dök det upp ett "error meddelande" upp som egentligen är oväsentligt till att det är nåt fel på webbläsaren eller min dator. Men man kan inte backa ifrån det med pilen och att mitt meddelande är raderat i deras kontaktformulär där det är tomt
Hur kan jag backa och återskapa meddelandet jag skrev genom att liksom hämta tillbaka min text i fältet genom historik användningen där jag hittar inget just nu där jag matat in text eller annat sätt ?
Tacksam för ett snabbt svar ? :-)
Det förekommer väl att om man skriver till nåt meddelande till företag, myndigheter etc så kan det bli error vid sändningen som gör att texten liksom raderas till synes. Men hur återtar man den texten genom webbläsaren eller annat ? (Helst ska man kopiera all text innan man skickar det då men det gjorde inte jag den här gången)