Citat:
Ursprungligen postat av
Infinity1
Skulle väl uppskatta att 80% står på Chrippas sida och det måste göra jävligt ont för endel här att se det som har agendan att straffa en friad man... Men jag lovar att ni måste börja med en ny taktik för att lyckas med er plan.. Inte en jävel bryr sig om flashback eller vad som sägs på nätet!!
Det är mycket möjligt. 80% varav 99% av dessa är småbarn under 15 som är fans av Jocke.
De 20% som då är på Linneas sida eller väntar på riktiga bevis och tills dess inte tror på jönsarnas klipp och klistra fantasier är åtminstone vuxna.
Det behövs ingen plan och ingen har nog en agenda att själva fälla honom. De kommer sköta det bra själva och förhoppningsvis kommer det tillbaka till rätten.
Haha om ingen bryr sig om flashback kan man ju undra varför alla videor på något sätt återkopplar till flashback och om något tas upp här så kan man otroligt snabbt se deras reaktioner på det. För är det något de är besatta av så är det flashback 😂😂
Men om det skulle vara att flashback är så ointressant som du säger så kan man ju undra varför du går loss som du gör här. Du kan ta ledigt, ingen bryr sig ju ändå? 😂🤦🏼