Citat:
Ursprungligen postat av
Tor-Odensson
Japp, du är inte svensk. "lägga ned din snack om att vere etnisk esevenskar och kör bilen tillbeke till din turk land"
Du är ju inte svensk så det bara stänker om det. Haha, hade jag varit palestinakramar hade jag ju inte kallat dem för sandnegrer och kamelknullare. Lägg ned ditt ömkande för judar som är lika mycket sandnegrer och kamelknullare som araber och muslimer. Moses och kung David sög av sina fäder och svalde deras satser.
Så körd i huvudet du är din 8-klöver. Du har inte kunnat producera ett enda bevis eller fakta på att majoriteten av diktaturer som Gaza, NK eller Iran faktiskt stödjer dessa regeringar. Bara för att de har styrande sittande diktaturer i områden ovan, innebär det inte att folket har valt och/eller stödjer dem. Väntar fortfarande på att du skall framlägga bevis/fakta på att en majoritet av gazasandnegrerna och gazakamelknullarna faktiskt stödjer Hamas. Producera bevis eller hållkäften din jävla blatte
Jo jag kan myckel väl tänka mig att folk som sympatiserar med Gaza kallar sina medmänniskor de sakerna som du nämner, det förvånar mig inte alls.
Det är väl klart som fan att jag inte kan lägga fram bevis för att folk i diktaturer avskyr sina ledare. Vart skulle jag få den infon ifrån, deras tvkanaler ? Jag länkar inte till pajas youtube kanaler.