Citat:
Ursprungligen postat av
fruna
PAPPA STARTAR ETT STORT BRÅK MED ETT INVANDRARGÄNG
https://youtu.be/GH3gnOV-S8U

så jävla skön story
helt rätt av chrippas farsa 🙌
Nja, nu var det ju inget stort bråk, och inget hände egentligen.
Jag gick in och läste lite kommentarer. På frågan varför Chrippa hata Rask, med tanke på att han gav honom en känga även i denna video.
Svara Chrippa ungefär: Jag hatar inte Rask, han och jag har bara helt olika uppfattningar om hur man tar hand om sin familj… Bla bla bla..,Allt är så komplicerat kring Rask… Bla bla bla.
Jag tänker att det är ganska komplicerat runt Chrippa oxå. Måste ha utländska bankkort, vågar inte ha klockor och kläder hemma, måste gömma bilen från fogden. Pingad hos polisen, väntade rättegång.
Citat:
Ursprungligen postat av
fruna
Får inte vara anorexiafall.
Linnea har perfekt kvinnokropp. 100% 10av10 Sjukt snygg.
King Chrippa kan njuta nu av livet
Tänker du på henne när du onanerar på ditt flickrum?
Citat:
Ursprungligen postat av
fruna
2024 kommer linnea och Chrippa få barn, dom kommer gifta sig med.
Det tror jag säker. Det brukar vara viktigt för en viss typ av flickvänner att vara lika mycket flickvän som exet. Bara hon inte lägger på sig efter graviditeten. Hennes mamma ser ut att lagt på sig sina extra kilo då. För blir hon fet, kan hon inte räkna med att Chrippa stannar. För så djup är hans kärlek inte, så att han står ut med ett fetto.
Citat:
Ursprungligen postat av
fruna
Linnea kommer aldrig släppa taget om Chrippa. Hon fick kämpa 6-7år för att få sin dröm man.
Och Chrippa är så jävla kär han med. Dom är perfekta paret.
Ser verkligen framemot deras nya content nu som kommer.
Chrippa kommer snart göra Videohälsningar via Danjals nya hemsida.
Sen har dom andra sammarbeten på g.
Danjal är stor business man. Chrippa har lysande framtid nu.
Mycket skoj på gång nu
Man får nog räkna med att det tar ett tag innan Danjals hemsida är lika stor som Memmo. Chrippa får nog räkna med ett ordentligt inkomst bortfall ett par månader när han byter.
Och vist är dom kära. Det är ju i och för dig osympatiskt av Linnea att jaga en man som lever i en relation, och ännu värre, i en relation där det finns barn. Jag tänker att det säger en del om en människa.
Men visst är dom nykära. Men vet du, alla gånger man är nykär håller det inte. Tror du Linnea alltid kommer att tycka det är lite charmigt att skämmas över Chrippa när han skriker i offentliga miljöer? Eller tänker du att Chrippa ska ändra sig ochbsluta göra saker Linnea skäms över?
Eller när Chrippa märker att Linnea inte är så där driven. Egenskapen han sa att han älskade med henne. Jag menar hur driven kan hon ha varit? Hon verkar ju fullständigt släppt det som drev henne. Nu verkar hon ju bara vara driven att driva Chrippas kanal.