Tjo. Blev lite nyfiken på vad ni andra killar har för leksaker när ni ska ha det lite skönt och är ensamma. Tjejer har ju en hel uppsjö grejer men för oss men har det alltid varit lite skralt. Nu har det dock börjat komma en hel del roliga grejer och då måste man ju passa på att testa.
Mina favoriter just nu är:
We-Wibe Vector.
https://www.apotea.se/we-vibe-vector-prostatamassager
Denna har dubbla vibratorer och flera olika lägen. Dock har jag inte lyckats få den att fungera i rumpan. Däremot är den kalas att klämma fast på ollonet och sedan låtar den vibrera till galna sprut. Kan varmt rekommenderas. Obs. Inget glidmedel. Låt ollonet bli tort. Då sitter den bättre. Brukar även massera nedre delen av penis för extra effekt.
Handy 1.1 The Ultimate Handjob Machine.
https://www.joyland.se/produkt/Handy-11-The-Ultimate-Handjob-Machine
Kalas när man inte orkar dra i kuken själv eller vill kunna fokusera på dildon i anus/smek av kroppen i övrigt eller bara vill ha ett tokrunk. Den är galet snabb och orgasmerna är fantastiska.
Så. Vad gillar ni för grejer. Ös på med vad ni använder och självklart länkar till produkterna. Spelar ingen roll om det köpts via svenska butiker eller AliExpress etc. Billig som dyr. Allt ska läggas upp här så vi kan dela med oss av all njutning