Citat:
Ursprungligen postat av
VilaVila
Jodå, klart du gör

går att avläsa mycket snabbt bara genom hur du uttrycker dig.
Ingen normal människa skulle använda de ord på så sätt du gör.
Har du inte blivit ratad så är det något annat gravt fel på dig. Obildad, oerfaren och kanske ett släng av efterblivenhet
Förklara gärna varför du använder dessa ord mot en annan människa. Är det dina föräldrar som lärt dig det?
Mycket intressant att veta vad har denna människa gjort dig personligen.
Du kallar en användare för obildad, oerfaren och "ett släng av efterblivenhet" och hävdar i samma inlägg att inga normala människor använder termer som "luder"?
Märkligt, de flesta män jag umgåtts mer än någon gång i mitt liv har kunnat tala om en specifik kvinna som luder men jag kan inte påminna mig om att ha träffat någon som uttrycker sig som du gör.
Nåja, tycker Bianca verkar vara en vilsen själ. Bekvämlighetsaborter, pratar om gamla ligg öppet i media medan hon har en pojkvän, fram och tillbaka med någon pojkvän och pratar om barn ena dagen och det är slut den andra och det mesta man ser av henne kretsar kring ytlighet.
Sånt avskräcker välanpassade män från att ta henne från någonting seriöst, särskilt när hon börjat komma upp i åldern och inte har så många ägg kvar.
Vi får hoppas att hon finner sinnesro i livet.