Jag skiter i hennes ”skitiga” plåster 😉 men jag tycker det är helt vansinnigt hur hon hanterar sanningen… eller jag kanske skulle skriva sina konstanta lögner.
Först skulle hon inte avslöja några detaljer av hänsyn till familjen. Nu sitter hon i en live och pratar om cancer, dödsångest, kvalificerat team som diskuterar hennes sååååå speciella fall.
Att ringa sjukhuset och fråga om man kan åka över en helg till ”Lexand” är helt jävla skadat. Varför skulle det vara ett problem???? Det finns svårt sjuka personer med konstaterad cancer som får vänta i veckor på åtgärder.
Menar verkligen mytomanen att hon skulle bli inkallad akut under en helg. Hon har absolut brist på något - troligtvis en hjärncell eller två.
Jag tycker att hon skulle hållit käften och avvaktat till hon vet mer - framför allt för L’s skull.
Hon är ju otroligt duktig på att fejka och ljuga om allt annat - varför inte om det här också med hänsyn till sin son