2022-03-27, 22:40
  #19741
Medlem
Citat:
Ursprungligen postat av Bomber-O-Granater
Jag har tänkt att gå med i HA, lurar lite på hur man ska vara klädd första gången man besöker klubben.
Någon som vet?

Kilt är väl första valet, i andra hand brudklänning…!!! Du kommer ju ändå bara att få suga de äldres kukar. Men btw, för det ändamålet behöver du inte tänka så mycket på klädseln. Det är inte detta de tittar på.
Citera
2022-03-27, 22:53
  #19742
Medlem
PeterJihadis avatar
Citat:
Ursprungligen postat av Bomber-O-Granater
Jag har tänkt att gå med i HA, lurar lite på hur man ska vara klädd första gången man besöker klubben.
Någon som vet?

Går du klädd så här, så sätter du dig garanterat i respekt:

https://www.google.com/search?q=strapon+huvud&client=ms-android-samsung-rev2&prmd=isvn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUK Ewj2t7Kglef2AhUUuosKHaF2AsAQ_AUoAXoECAIQAQ&biw=412 &bih=743&dpr=2.63#imgrc=6205Iw_E2MgEQM
Citera
2022-03-28, 00:07
  #19743
Bannlyst
Citat:
Ursprungligen postat av Silltunna
Du bör nog dyka upp i en sån där väst som de brukar ha!

Smart, men inte med HA-märke på för det har jag hört att man inte får om man inte är medlem.
Citera
2022-03-28, 00:11
  #19744
Bannlyst
Citat:
Ursprungligen postat av Skivadbanan
Kilt är väl första valet, i andra hand brudklänning…!!! Du kommer ju ändå bara att få suga de äldres kukar. Men btw, för det ändamålet behöver du inte tänka så mycket på klädseln. Det är inte detta de tittar på.

Vad är det dom tittar på då?
Citera
2022-03-28, 01:40
  #19745
Medlem
Citat:
Ursprungligen postat av Sicktwistedkind
Ang*la j*nass*n jag ber till gud att du ditt avskum läser detta: du är ingen nära anhörig- du är ett luder som L stoppade kuken i för att han kunde, sluta bete dej som att du är en sörjande änka, han sket totalt i dej. Sluta agera frontperson i hans liv - skäms du inte? Han har 3 barn, 2 föräldrar, en exfru o en flickvän, var i helvete anser du att du skulle platsa in i detta? Sörj absolut! Gör det, men de sättet du gör det på är vidrigt! Du gör det bara för uppmärksamhet, du skrev att du står på tur att bli dödad- av vem? Tror du på riktigt att du är så viktig?? Vem fan bryr sej om Ang*la, vem tror du att du är? Sen filmar du dej själv när du sitter med tittsen upptryckta i badkaret o lipar till musik o gör detta till en video och postar- alltså du är så jävla äcklig, har du blivit uppfostrad på cirkus eller va fan lider du av för störning? Minns att du blev kränkt för du skickade blommor till L's fru efter ni knullade o han då va otrogen mot henne o du tycker de e konstigt att hon blev upprörd. Du är sjuk! Folk borde se dej för de äckliga luder du är.
LÄMNA DETTA IFRED OCH LÅT DE RIKTIGA ANHÖRIGA SÖRJA UTAN DINA SMUTSIGA FINGRAR. SKÄRPNING!!!

Ååh, du tog orden ur munnen på mig! Va så nära att posta ett liknande inlägg tidigare... Hon måste vara uppmärksamhetskåt! Eller så mår hon bara dåligt och måste alltid ha bekräftelse 🤔 Hon lägger ju upp storys på fb där det är skärmdumpar från snap om diverse killar som tycker att hon är såååå snygg osv.. pinsamt!
Tänker mycket på W*lma, hon är den enda av dessa 3 tjejer som faktiskt är helt privat på både fb och insta. Jag hoppas att hon får det stöd hon behöver 🌷
Citera
2022-03-28, 01:46
  #19746
Medlem
Denna tråd börjar bli lite av en komedi såpa?
Man märker vilka som vet saker och inte vet saker!
Många här inne som verkar veta väldigt mycket info om mycket, medans andra sitter och söker på Google " vad ska jag svara på det här inlägget" mer eller mindre.

Folk som attackerar den ena efter den andra utan något som helst bevis! Ibland kan man under om personerna i sig är avundsjuka för dom har en "gemenskap" och inte dom själva 🤷.

Lägger ut om L's familj som dom vore kusiner eller annat och säger hud Vida J är pappa till den och han gjorde så mot exet osv. Ingen av dom vet nånting om den familjen utan spekulationer. Man märker vilka som känner L & J i denna tråd iallafall samt anklagade osv.

Men tror inte många av er vet riktigt vad som hänt innan, "kvällen det hände" eller efter. Tycker ni borde stänga eran trut bara. Avundsjuka som sitter vid datorn framför en skärm som en annan gjorde för 10 år sen och kommentera allting som fanns att kommentera.

Låt J med familj va och låt tiden och bevis utspela sig? Fan är problemet, seriöst? 🤷

Vet att många här inne känner både avlidne personen med familj och personen som är anklagad. Men ni vet ingenting så var tysta!

Börjar gå över styr detta faktiskt. Alla säger den,den,den,den,den,den osv. Ni vet absolut ingenting. Hade du vetat exakt vad som hände tid,dag osv hade du ej suttit och snackat i gåtor eller skrivit som du gör.

Tröga personer bakom en skärm som leker FBI på nätet.
Citera
2022-03-28, 07:22
  #19747
Medlem
Citat:
Ursprungligen postat av someoneelse123
Ååh, du tog orden ur munnen på mig! Va så nära att posta ett liknande inlägg tidigare... Hon måste vara uppmärksamhetskåt! Eller så mår hon bara dåligt och måste alltid ha bekräftelse 🤔 Hon lägger ju upp storys på fb där det är skärmdumpar från snap om diverse killar som tycker att hon är såååå snygg osv.. pinsamt!
Tänker mycket på W*lma, hon är den enda av dessa 3 tjejer som faktiskt är helt privat på både fb och insta. Jag hoppas att hon får det stöd hon behöver 🌷

Nä fanskapet är inte klok, mycket screenshots på när hon får snaps och folk skriver hur fantastisk hon är och hur de beklagar sorgen för Linus (kommer bara från camrunkare men är väl hennes polare), alltså jag kräks i min mun... men samtidigt kan jag tycka synd om idioten, finns ingen som fortsätter vara vän med henne, hon byter vänner lika ofta som hon filmar sig själv medan hon kör bil- alltså nästintill jämt. Hon blandar in sin dotter i precis allt och vet att hon tagit med henne till vuxen fester där folk super, förstår inte varför inte pappan reagerar. Nå ja.... hon lär aldrig fatta men någon gång i framtiden kan man hoppas att hon begraver "jaget" och faktiskt genuint visar respekt till hans anhöriga innan ngt illa sker, för de hon gör hade iallafall jag klappat på henne ordentligt för om de va min nära som hade dött. Förstår att gatuhunden blev dumpad på trottoaren i Colombia.. undrar om hennes adoptivföräldrar försökt skicka tillbaka den defekta varan...
Citera
2022-03-28, 11:06
  #19748
Medlem
Citat:
Ursprungligen postat av HejjjaSD
Hur insyltade är dom övriga i Cults tro ?
Eller är det enbart B*chman* ??
Jag tror det är fler från Cults som har vetat om detta iallafall.
Finns ju en gubbe vid namn A*i L*rikk* (*i / *a) som va med i Cults som sedan långt tillbaka i tiden va med i Bear Jaws Mc som idag är Bandidos.
Är det okej att byta sida bara så?

Cults har lagt ner. Det kommer bli Hells Angels Lidköping
Citera
2022-03-28, 12:06
  #19749
Medlem
Citat:
Ursprungligen postat av Penispenis27
🤣🤣🤣🤣🤣tror du J bryr sej om era inlägg här. Känner jag honom rätt så har han nog ned att sörja sun son . Han bryr sej nog inte vad ni skriver för skit. Så gissa på du

Det enda han gör är ju att hänga på Facebook och skriva patetiska inlägg, så att han skulle hänga här är nog inte en hög oddsare.
Citera
2022-03-28, 12:10
  #19750
Medlem
Nidingrs avatar
Höj nivån. Vilket jävla dagcenter sitter ni på?

Håll er on topic.

Dags för moderatorn att rensa lite i tråden.
Citera
2022-03-28, 12:26
  #19751
Medlem
StraightFlushs avatar
Citat:
Ursprungligen postat av abidoro
Cults har lagt ner. Det kommer bli Hells Angels Lidköping
Säger du det😉. Du vet mycket som ingen annan vet. Tror inte att dom vill in i ett territorium som är hårdbevakat just nu.
Citera
2022-03-28, 12:52
  #19752
Medlem
Säger mer om dem som är här och försöker rätta folk än de som skriver och spekulerar, this is flash back, ett forum där det alltid har spekulerats och alltid kommer att spekuleras.

Skulle en nära vän, släkting, hund eller vad det nu må vara bli mördad så är flash back det absolut sista forumet jag skulle gå in och läsa i, och definitivt skriva och försöka rätta folk, blir ju liksom, , , finner inte riktigt ord, men ja patetiskt, ungefär som att försöka slicka en fitta torr.
Citera

Skapa ett konto eller logga in för att kommentera

Du måste vara medlem för att kunna kommentera

Skapa ett konto

Det är enkelt att registrera ett nytt konto

Bli medlem

Logga in

Har du redan ett konto? Logga in här

Logga in