Citat:
Ursprungligen postat av
SvartGulFantast
Haha var det därför lill-juden vägrade att skriva på papper att det ej skulle placeras strategiska missiler längs med den 200 mil långa gränsen?
Du lever i en propagandaskapad drömvärld, lönlöst att diskutera verklighet med dig då du är övertygad om en skev agenda.
Du ska ha jävligt klart för dig dock, att ryssarna gjorde förbannat rätt i att dels avfärda hotet i farstun och dels att EJ lita på jänkarna så småningom inte skulle placera strategiska missiler längs med gränsen. Och därmed ha landet i en halskrok för all framtid. Förbannat bra gjort ryssland!
Oavsett vad papegojor som du ekar i kör!
Jag får väl citera "jag ogillar vad du säger men jag är beredd att gå i döden för din rättighet att säga det", och nä, jag åker inte till Ukraina för att strida eftersom det hänger inte ihop med det vi diskuterar