Citat:
Ursprungligen postat av
ensamkrigaren
Ska vi dela ut AK-47 : or till alla svartskallar och negrer här med? Det låter inte som en toppenbra idé. Och att som vit strida med dessa individer .. skämtar du? Eller ska de gå och gömma sig medan vita dör i deras försvar? Och vad ger morgondagen om man faktiskt skulle lyckas vinna en sådan kamp? Mer mångkultur, 80% skatt, vaccintvång, feminism osv? En invasion framstår som en möjlighet snarare än som något negativt.
Om kriget letar sig hit så borde regeringen se det som en chans för negrerna och araberna att jobba av sin tacksamhetsskuld för att vi räddade dem från misär i deras hemländer; dvs sätt alla mörkhudade i fronten och i operationer där chansen att vinna är låg.
Det kan dessutom vara en bra lösning för att hålla neger-populasen på en trivsam nivå - med tanke på att de ynglar av sig så jävligt.
Men någonting säger mig att Maggan inte kommer dela min åsikt om frågan blir aktuell.