Citat:
Ursprungligen postat av
Gyros
Men vad är sanning nu då. Tog han den i röven och försökte skämta bort det? Kan väl knappast vara ett skämt man kör i ett program som bingolotto där bara "artister" med godkända betyg och tillräcklig ofarlighet tillåts vara med, för att svensken inte ska bli rädd och negativ hemma i soffan.
Störde mig sjukt mycket på Liamoo. Jävla töntnamn. Sitter och flirtar ogenerat med andra kvinnor samtidigt som Klara sitter bredvid.
Bingolotto ... Numera i regi av "Vlad the Impaler".
Försöker de locka en ny publik kanske. Den generation som är uppvuxen med gore på Internet?
För egen del har jag inte blivit så chockad sedan jag såg slutscenen i "Seven" för 25 år sen.
Ja, jag vet inte. Har lyckats undvika programmet i typ 25 års tid. Men i afton satt man med en lott i handen och fick konstiga rim om toalettstolar och tarmar, en programledare som såg ut att bränna sig på potatis .. och så detta trollerinummer med ett spett rakt upp i pastejköket.
Är detta verkligen familjeunderhållning? Ett konstigt sätt att bygga julstämning på.
Vad händer i nyårssändningen? Kommer Leatherface storma in med motorsåg i högsta hugg?