Citat:
Ursprungligen postat av
Donner123
Aldrig sett en sida med så generösa omsättningskrav på lightning roulette. Nån på denna relativt nyöppnade sida har ju helt klart tabbat sig när denne skrev villkoren. De har redan åtgärdat det oxå nu ser jag.
Har de ingen text med reservation för tryckfelsnisse får/bör de nog stå för detta, kanske oavsett text. De i chatten har antagligen bara läst innantill i sina egna regler.
Att de erbjuder dig halva summan skriker ju att de inser att de gjort bort sig och försöker komma undan billigare. Stå på dig så kanske de viker.
Tack. Klart jag får stå på mig. Har dom sagt samma sak 4 olika gånger inkl deras sida får dom ju stå för det nu.
Ser också nu att dom ändrat. Det är pga att jag vann u natt. Men juridiskt spelar det ingen roll. Det son stod när jag spelade gäller ju?