Citat:
Ursprungligen postat av
Paris24
Och du själv såg alla dessa på TV när de föll ihop? Du bor framför TVn? Jag har aldrig ens hört talas om dem. Och jag brukar se varenda match på VM och EM.
Fullt med vaxare här tydligen. Lite avslöjande faktiskt. Jag spekulerar i att ingen vaxare i tråden ens ser fotboll på TV, de är upptagna med sina krämpor och sprutor. Jag argumenterade mot en vaxare i en annan tråd. Han hade tagit 120 sprutor i sitt liv och var stolt över det. Troligen för att han överlevt den cocktailen.
Alla, exakt alla, som känner till något om fotboll känner till dessa namn. Dani Jarque Siempre con nosotros var det som stod på Iniestas linne, vilket man såg efter att han avgjorde vm-finalen mot Nederländerna. Vem är det som inte kollar på fotboll egentligen? Oavsett om du har koll på det eller inte händer det uppenbarligen, om du nu inte anser att de förutsett rådande situation och presumtivt sett till att avlida så att vi "vaxxare" (lol) ska ha något att peka på. Muamba är ett annat exempel, spelade i Bolton. Han överlevde dock.
Vad är avslöjande kring att det finns "vaxxare" i tråden?