Citat:
Ursprungligen postat av
Hurtbullen10
Men jag kan ju känna lite så här, ljuger man om vilket jävla stjärntecken man är, då kan man ljuga om ta mig fan vad som helst. Vill även veta vad det är för kriminellt som pågår i hennes familj, allt ska inte sopas under mattan bara för att det gäller henne.
Det är ganska sjukt att hon bara för nått år sen uttryckt sig om så sjuka saker i tjafs som hon plötsligt inte står för(?!), och folk försvarar det som om det vore INGENTING.
Ja, otroligt. Mest otroligt om det faktiskt är så att t.ex. Joel eller Judith, eller för den delen NÅGON, kommer vilja umgås med henne efter programmet. Vem vill bli förknippad med henne? Och HUR umgås man med en sån person?
Fy fan. Jag hade på riktigt hellre levt ensam i total isolering resten av livet, än att behöva umgås med henne.