Tanja pissade i kylen. Det tar nog det ultimata priset.
I vidrighet.
Nej, hon var på väg men Madde stoppade henne. Hade hon lyckats hade det varit vidrigt ja, men det var ju inte som att hon planerade att pissa i kylen! Hon var redigt radiostyrd, vilket BB borde insett om nu inte kameranissen var såå upptagen med att runka till Nardos.
1. Simon
2. Tanja
3. Madde
4. Emelie
5. Nardos
6. Adrian
7. Judith
8. Pedram
Det har nog aldrig någonsin varit så jämnt mellan min etta och tvåa, just nu har jag Simon först för att Tanja varit lite utanför allt den senaste veckan, hon har hållit sig utanför. Simon har hamnat i trubbel, varit en idiot, men ändå till sist ägt sina misstag (för femtielfte gången visserligen).
-Tanja kommer köra på sitt race och skita i allt o alla o dra ut på härlig rägger turné me skönt folk och millen i högsta hugg.
-Juddan kommer stå och flukta och stånka utanför Jullans fönster i kvinnligt format av the night stalker.
-Dompa har redan hittat ett nytt hål att dunka as we speak.
-Simpa kommer köra krokodiltårar och göra allt i sin makt för att få tillbaka sitt gymmande ex. Steffi och Pellifiant är ett minne blott. Pellifiant kommer postas tillbaka med DHL express med ett stort hål i baken.
-Nardologen kommer bryta med allt och alla utom AD som fick ett nyp av sin papegöja som han förväntansfullt åker tillbaka hem till
-Madde har vi redan konstaterat att hon kommer signa upp sig på följande program: Ex on the beach, Middag med mitt ex, Första daten och kräva att AD dyker upp. Därefter kommer AD gå på muggen för att pissa och kontakta trolljägarna för stalkingbrotten som han blir utsatt för.
-Juel och Hundrim kommer finna varann och ljuv musik kommer uppstå på utsidan, det fanns en anledning till att Juels kalsipper var dyngsura, den aktuella dagen då han skulle lämna.
-Empa ska till Ystaud med mungiporna nere och försöka sig på influenserkarriär, det som hon är så emot
100%. Missade dock snacket om amerikansk politik så i just det exemplet kan jag inte döma deras bildning.
Var bara ett exempel, tycker det är ofta man blir förvånad/imponerad över Tanjas intellekt ändå.( i jämförelse med dom andra framstår hon ju som en kvantmekanik-fysiker)