Jo men oavsett om det är Pedram eller Simon som kom på den, man gör ju inte en låt av den så. Man väntar ju tills dom personerna kommer ut och sen kan man starta upp något. Nä det är fult av Ponne, han kan komma på något eget istället, smala jävla smålänning
Haha man ser verkligen på hur Madde anstränger sig allt hon kan för att inte vara för på Adrian, går bara runt och fundera på honom, syns så sjukt tydligt.
Ok bye liven.... 40 minuter när Nardos pratar. Istället för att byta till någon annans konvo så börjar de filma när hon står och dansar och tycker hon själv är störst bäst och vackrast. No thanks.
Det är löjligt och genomskinligt. Egentligen borde man bojkotta skiten när det är riggat för att hon ska vinna skiten. Tanja och Simon vinner aldrig omröstningar i appen längre.. hmm? Tror INTE att Tanja tappat så mycket i popularitet utan det är produktionen som riggar skiten ur siffrorna där också.