Citat:
Ursprungligen postat av
ziggarillen
Fy fan vad vidriga tatueringar Tanja har. Man ser inte om hon har leopardbyxor på sig eller om hon är barbent. Kul för henne när hon börjar åldras eller vill vara fin i framtiden. Så djävla osexigt och likadant nästan är det med den feta Judit. Hon är dock redan så fet och ful så det spelar mindre roll då hon inte kommer bli snyggare än så här. Bara rösten är en katastrof och hon borde få en roll i ICA-reklamen. Som tvillingsyster till mongot. WT stämmer väl in på dessa 2 individer. Hoppas dom åker ut båda 2 med huvudet före inom kort. Tanja redan ikväll och tjockisen nästa vecka.
Med tanke på hennes ärr över hela kroppen efter stöten (och vad det verkar rätt många hudtransplantationer) förstår jag fullt ut om hon vill antingen tatuera över det värsta alternativt bara dekorera kroppen för att ta bort fokus från ärren.
(Förstår dock inte varför jag ens försöker svara till en person som verkar ha så rutten jävla syn på folk att det nog kvittar)