Citat:
Ursprungligen postat av
IssaVibe
Asså jag kan verkligen inte läsa av Adrian. Är han intresserad av Madde eller Emelie? Om han nu är intresserad av Madde på det sättet hade han lagt sig bredvid henne?
Men E har han mer samma tänk , lund är hans hem och vill bo på landet nära till familjen. Snacka om det idag , han syster bor tydligen i Stockholm, minns ej vem som sa han borde flytta dit då. Nja sa han väl om det och vill helst stanna i Lund .
E kan tänka sig Stocholm men gillar sin stan ysta . Vill bo på landet.
Lär ju bli Madde som får flytta och ge upp sin liv lite isåfall, det kommer hon nog inte göra, eller vem vet.
Det ända han har sagt är att han kan tänka sig date Madde utanför men inte här inne. Kanske det händer utanför . Men tror nog lätt att han kan tänka sig date E oxå utanför , bara det att ingen har frågat han om det. Blev Madde först för att frågan kom upp av andra.
Madde är för på och med andra hack i häl som trycker på . Detta kan bli fallet för Madde själv , för han kommer bara backa tror jag. Han vill ej ha nån romans där inne . Han har sagt flera gånger, folk där inne verkar inte fatta.