Citat:
Ursprungligen postat av
OscarOrso
Är så pass trött, efter en dag på intensiven för att ge ett sista avsked till min pappa igår, att jag inte orkar svara mer än ett stort rött <3 till dig. Vet ju eg inget om dig, men skönt o ha en som alltid är snäll mot en i tråden.
Har missat hela dagen idag/igår av BB, så skönt att få veta att Judith fortsatt är painful.
Låter säkert absurt, men BB i år.. det har varit/är/kommer nog vara till och från framöver som min flykt den senaste tiden. Skönt m sällskap och total hjärndödhet. Framförallt uppskattar jag denna tråden, för det känns så mkt mindre ensamt.
(omg. detta känns ju som att jag just hållt ett av deltagarnas tal..) <3 Puss.
Skickar en tanke till dig genom etern. Jag har själv förlorat en förälder och kan tänka mig vilket helvete du går igenom just nu.
Jag hoppas att du vill fortsätta hänga här i tråden. Jag, och säkerligen alla andra här i tråden, uppskattar din närvaro.
Ta hand om dig!