Citat:
Ursprungligen postat av
aina08
Inte många i huset som beter sig efter sin ålder.
Sen kan ja inte förstå hur det kan trigga så många att man försöker att se så bra ut som möjligt, vill inte alla de på olika sätt.
Har man sen även intresse för smink osv samt har 100 timmar över att ta dö på varje dag så varför inte göra de man gillar.
Och alla har kanske inte lika bra självförtroende som andra.
Att vara i tv 24/7 är nog jobbigt i sig.
Finns ju annat man kan ha åsikter om än detta kan ja tycka...
Grejen är att jag stör mig inte på att hon sminkar sig eller försöker se bra ut, hon får göra precis som hon vill.
Det jag ogillar är hur hon verkar tro att allt handlar om utseende, hon fick frågan om när hon skulle visa flera sidor av sig själv och hon tolkade det direkt med att det var utseendet eller att hon behövde gå runt halvnaken (vilket hon såklart får) men så var inte fallet, folk syftade på nya sidor av hennes personlighet, att hon kanske skulle försöka slappna av mer och vara sig själv mer.
Blev rörigt men hoppas du förstår min poäng, sen fick jag mycket svårare för henne efter Adrian-situationen på festen. Där hon fick för sig att hon får göra vad hon vill utan att respektera vad killen vill!