Citat:
Ursprungligen postat av
meat4me
Ibra spårar totalt i sin live sändning..
"Jävla svenskar, dumma i huvudet" blabla. Han visade att de har 70.000 (kan ha varit 700.000) aktier kvar till inköps pris 3.45.
Sen gråter han för vi på sociala medier pratar skit om honom. Känns jobbigt att ni tappat 10 miljoner sek på en månad nu va Jennie och Ibra?
Blir svårt för bedragaren att pumpa mer nu, aktien går emot ett totalras. Det kommer komma fram skumma saker med kineserna också nu som grädde på moset. Jennie och Thaibedragaren har pumpat upp aktien genom sin Facebook grupp men nu är det slut. Jag hoppas småsparare och andra vettiga människor säljer och springer fort. Lyssna aldrig mer på den där dåren och läs på istället och gör egen utredning omkring bolagen. Stäng ner alla Facebook grupper som Aktieraketer etc för det kommer bara leda till skit. SÄLJ Parans och spring fort som fan med pengarna i fickan. Det kommer bli totalras nu ner mot 1 kr.
Ibra eller Tongchai, eller vad fan du än heter. Du läser detta nu, Din tid är slut... det är över.
Dina psykoser omkring drakar och aktier är över. Du har lurat småsparare totalt och fört dom bakom ljuset med dina teser hit eller dit. Men det har enbart varit ett upplägg från början att blåsa allt och alla.