Nu sa Katti tyst till Narcos igen. Haha! Det här kommer bara bli ett enda cirkelbråk. Katti är ju vettig och rimlig men det spelar ingen roll när man har att göra med en galning.
Bra att Steph fick höra sanningen från Simon, verkade som att det var en nyhet för henne.
Joel gjorde en riktig pussyturn genom att välja Nardos för att han inte vågade svara någon annan men det mottogs INTE väl av henne.
Nardos satt som ett åskmoln under hela frågestunden haha
Pedram fick frågan om Tess att låta som att de två inte är ett par i huset endast för att "han lovat sig själv att inte inleda något där inne" Sure captain 😂
Förövrigt STÖR det mig så JÄVLA mycket att Pedram fick känna sig som en jävla player för att han fick alla tjejfrågor - chilla med smilet din fula fan.
Emelie som redan har en skitdag kommer må PISS efter detta.
Tror förövrigt inte på att detta endast var deltagarnas frågor, BB har definitivt slängt i minst 70%. Lame.
Kommer bli drama mellan Nardos och Katti+Joel samt Emelie och Therese ikväll!
Härligt. Nästan tvillingsjälar.
Men vi kommer säkert tycka olika. Dock viktigt att kunna respektera andras åsikter även samtidigt som man kan fajtas och kunna vara lite sur ibland. Det är viktigt att skilja på personangrepp och att skrika ut sin vrede över dennas åsikt. Man får helt enkelt inte bli för lättkränkt. Högt I tak är bara finfint.
Det tror jag på. Klart man inte tycker lika om allt.