2021-02-24, 21:34
  #16213
Medlem
PyjamasXLs avatar
Citat:
Ursprungligen postat av allanmadsen
varför kan man inte köra nuggen på dc när det finns kameror till dem andra rummen folken är i är dem så kåta på smygbögen och lebban


riktigt snålt av bb att inte erbjuda kameror i alla rum + utegård jävla pissproduktion
Jepp, år 2002 hade dom 24 kameror
2021-02-24, 21:34
  #16214
Medlem
JekkanGurkmejas avatar
Citat:
Ursprungligen postat av IroniskSarkasm
Exakt! Konceptet är ju "sitta inlåst i ett hus med helt FRÄMMANDE människor" . Det är ju helt katastrofalt detta året. Inte nog med att de tar in deltagare som redan är "kända" och vill "visa att de är en annan person än vad som visats förut". De gick även ut med några deltagare dagar innan så de har haft tid att prata med varandra etc innan. Helt sjukt att de inte fått straff efter freezen igår. Där tycker jag att det är sjukt orättvist mot Joel som fick sitta i en jädra låda i en timme typ

Ja fyfan vilken skräp-produktion. Blir arg 😂 Överväger nästan att säga upp C more för detta vill man helst inte betala för..
2021-02-24, 21:35
  #16215
Medlem
xrlpyts avatar
fucking ÄNTLIGEN hittar DC till bubbelnuggen med Tess, Steph, Simon och Emelie, och Luis Katti runt omkring
2021-02-24, 21:35
  #16216
Medlem
Pinkpad90s avatar
Varför sa Joel att ”Terapi” samtalet m Katti var Privat och inte sändes ut i tv? Inget är privat, well det är en sanning med modifikation eftersom bb censurerar stup i kvarten.
2021-02-24, 21:35
  #16217
Medlem
Kom att tänka på en sak...Nu när Tanja ska komma in så måste dem väl tänka om bland sängplatserna? Vart ska hon annars sova?
Kan bli intressant, tror ingen egentligen vill sova jämte kattis eller luis. Så det bästa vore ju om dem två delar säng 🤔
2021-02-24, 21:36
  #16218
Medlem
Citat:
Ursprungligen postat av xrlpyt
Haha, Pedram surnar till lite när Pontus ger tips till Nardos när hon spelar schack mot Pedram. Pedram vill bevisa något genom att slå någon som aldrig spelat schack förut.

Peddo vill vinna i.a.f. på en sak! Förlorar ju i allt annat, kärlek och spel
2021-02-24, 21:36
  #16219
Medlem
DjPuttes avatar
Citat:
Ursprungligen postat av xrlpyt
fucking ÄNTLIGEN hittar DC till bubbelnuggen med Tess, Steph, Simon och Emelie, och Luis Katti runt omkring
Japp och så dök Joel upp och då var den förstörd DC kanalen....
2021-02-24, 21:37
  #16220
Medlem
Citat:
Ursprungligen postat av Dukanva85
Lika mycket som katti och Simon.

Menar du att det finns två andra i huset som älskar öl som han Jesper? Tycker Jesper skiner upp som en sol när han får hålla i en burk
2021-02-24, 21:37
  #16221
Medlem
PyjamasXLs avatar
Jäklar vilka tutor Emelie har
2021-02-24, 21:39
  #16222
Medlem
Dofternas avatar
Citat:
Ursprungligen postat av Ketchupalskaren
Jesper frågar varför bladlössen är så små.

Därför att de stannar i växten... och Narcos har efter en minuts funderade inte fattat. Nu låtsas hon fatta men hon gör det inte. Idiot!

Finns det en framtid i vårt kunskapsbaserade samhälle för en sån som henne? Vad är hennes bakgrund, har hon gått särskola?
2021-02-24, 21:39
  #16223
Medlem
xrlpyts avatar
Citat:
Ursprungligen postat av skyw
Peddo vill vinna i.a.f. på en sak! Förlorar ju i allt annat, kärlek och spel
Absolut, men det säger något om hur desperat han börjar bli. Han kunde lika ha ställs i en octagon, beväpnad med ett basebollträ, mot en förstadieelev - och sen klagat för att någon ville ta i från honom basebollträt.
2021-02-24, 21:40
  #16224
Medlem
ollepolle90s avatar
Sanna mina ord att Joel o nardos kommer att igla sig fast på Tanja, allt för att bli hennes bästis i hopp om att hennes följare kommer älska dem.

Tror Pedram kommer försöka ragga på henne o framför allt imponera henne, blir kul att se

Skapa ett konto eller logga in för att kommentera

Du måste vara medlem för att kunna kommentera

Skapa ett konto

Det är enkelt att registrera ett nytt konto

Bli medlem

Logga in

Har du redan ett konto? Logga in här

Logga in