Citat:
Ursprungligen postat av
Ketchupalskaren
Hittills tycker jag om deltagarna så mycket bättre än förra året. Jassa och Alex sammanlagda IQ kan inte varit mer än sådär 50.
Tack detsamma! Har saknat er alla. Även de jag inte ens gillade för ett år sedan. Känns som ni får vara en trygghet då vi ett år senare fortfarande lever i en pandemi och hoppet börjar ge upp lite.
Jag har ärligt talat inget emot de nya, utom en som är högljudd. Annars känns det spännande att lära känna nya ansikten. Sedan kan de ju inte hjälpa att BB inte gör något mer kul för dom där inne. De lär känna varandra nu så det kanske är lite spännande men till helgen kommer tristessen in då endast dom kan invänta alkohol. BB hade kunnat göra så mycket mer även för oss som tittar.