Hon har iallafall visat mer ödmjukhet och självinsikt än Victoria som var där en lång tid. Därför frågar jag om folk överdriver eller har guldfiskminne för det var fruktansvärda människor med förra året som på TV visade få bra egenskaper som man vill ha i en person. Amilia, Mergim, Victoria, Anty, Lisa, Kongo, fy fan vilka äckliga människor, jag glömmer säkert några, därför kan jag inte ta jämförelser med förra årets deltagare seriöst som jag har sett några göra i tråden.
Jag skulle lätt kunna tänka mig ta en öl med Nardos bara av det jag har sett dessa tre dagar.
Nej absolut inte, det var mer mitt uttryck men jag håller med om att det var milt sagt. Han var oroväckande chill med berättelsen, lät på honom som att det bara var ett dåligt ligg liksom.
Emelie satt typ såhär hela tiden ""
Det är nog bra att han kommit ut nu så han slipper smyga och smussla och med det riskera att hamna i fler situationer som den.
Tittar på avsnittet nu, det verkar ändå vara mest klipp från gårdagen och inte så mycket studiosnack..? Har de tagit till sig av kritiken, eller var folk överdrivet kritiska till det nya upplägget?
Det plus att de plockade bort östgötskan som tillförde absolut ingenting! Nu var det helt okej!
Han ruttnade på att Nardos inte kom ihåg vad hon heter. Kallar henne för Emelie och Stephanie, sen kan hon inte själv säga vad Nardos heter hahahhaaha. Ponne sköter snacket bra iaf. Han växer.
Härligt att det äntligen börjar pysa lite här och där, det har ju varit stendött.
Ge det några dagar och en brakfylla på det så ska det nog kunna bli lite TV av det här också