Citat:
Ursprungligen postat av
Vanligman
Förstår ingenting. Kan någon förklara vad är det för folk som har kapacitet att försöka skjuta Karolins pojkvän, anstifta mordet i London på Flamur och sljuta mot Mekky och hans folk utanför Galaxy? Och andra saker som de planerade morden.
Är det Dani Jude som ligger bakom allt? I så fall måste Dani ingå eller samarbeta med en organisation (kanske internationell sådan)
Svårt o förklara
Karolins pojkvän skulle mördas på grund av Dani
Från Mekky för de kommer inte åt Dani o Dani har fått de flesta grabbarna mördad från Mekkys gäng på grund av ett fel som Mekkys gäng har gjort mot Dani!
Jag har inte mycket information om Dani för han e stor spelare o gör sina grejer på högsta nivå vi kan säga att han e ett spöke som du vill inte ha som fiende!
Har mycket information om de flesta från Malmös kriminella förutom Dani!
Mekky har bra kontakter o varit springis Till Nermin som hade hela Malmö i sina händer en gång i tiden sen försökte Mekky ta över efteråt o hade stora människor bakom sig o trodde att han kommer äga Malmö som Nermin gjorde en gång i tiden men han hade fel o kommer sitta resten av sitt liv i fängelse!
En kille skrev längre bak i tråden om hela karolina grejen en oskyldig kvinna som mördades o Dani kommer aldrig att släppa det han kommer inte åt Mekky för han sitter men killen som tog jobbet o sålde vidare e nog nästa på tur