Citat:
Ursprungligen postat av
Ronsangel
Men hvorfor skal to tilsynelatende normale kvinner stå frem å lyve om dette da?
Hvis jeg var GM i denne saken, så kunne jo ikke jeg eller mine hjelpere begynne å true disse to, da hadde jeg avslørt meg selv da. Hu ville melde fra til politiet. Hu satt å ventet på at noe skulle kåmme i media. Men det kom ikke noe, å grunnen til det vet vi jo nå.
Hvem er dem i BMW'n, det er hva jeg lurer på. For om det ikke var AEH, så er det jo noen andre. Rart at ingen melder seg. Men vi er ikke på samme bølgelengde👍
Jeg mener ikke at de lyver, men overdriver, og blir presset til å stå frem med sin historie.
Jeg skjønner hva du mener med at det er rart at ikke BMW-eieren har meldt seg.
Det kan det være flere grunner til. De kanskje ikke ønsker noe oppstyr, og håper på at det roer seg av seg selv. Mange er ikke komfortabel med avhør, å sitte å bli grillet i timesvis. Kanskje samme grunn som at mennene utenfor Futurum ikke har meldt seg, og denne mannen som vandret rundt Festplassen osv.
Dessuten er det ikke greit å huske hvor man selv var, så lenge etterpå.
Mannen som vandret rundt denne Festplassen bl.a., han mente jo politiet at ikke var mistenkt for noe, men at han kanskje kan ha sett noe, men alikevel melder han seg ikke, så det er ikke ensbetydende med at føreren av den røde BMW`en har noe med forsvinningen å gjøre, bare fordi at han ikke melder seg. Dessuten er det ikke alle som følger med på nyhetene hele tiden. Mye forferdelse på nyhetene, mye negativt, og derfor er det mange som ikke ser så mye på nyhetene.