Citat:
Ursprungligen postat av
AndrejAksakov
Tror någon att han hade kunnat komma lindrigare undan om han erkänt och varit helt ärlig? Sagt att han regelbundet går till prostituerade (vilket han nog gör) och inte tycker att det är någon stor grej. Visst, PK-media hade naturligtvis rasat, men många hade nog inte brytt sig och tyckt att det var mer hederligt av honom.
Det här fjantandet han ägnar sig åt nu genom att gråta ut i tv passar inte hans machoattityd. Han brukar ju vara väldigt mån om att framstå som anti-feministiskt och ultramanlig.
Det enda problemet han hade haft då hade varit att han skulle varit otrogen mot sin tjej, men hon lär ju dumpa honom oavsett.
Ja, det enda problemet plus att han får sparken från TV4, uppsagda inkomstbringande samarbeten och nu senast avpolleterad från sin krogverksamhet. Det var inte pga att han grät ut han fick sparken, det var pga han åkte fast för sexköp.