Citat:
Ursprungligen postat av
alibaban112
Sjuka beteende? Det kom upp nyss i programmet så det är klart det diskuteras då också. Hade någon annan haft hans bakgrund hade det tagits upp precis lika mycket. Ni behöver ta det lugnt med att alltid försvara varje ord som skrivs om Sami, man kan gilla Sami men man behöver inte konstant ha tungan i hans röv.
Nu är det så här att jag HAR INTE tungan i hans röv! Jag har skrivit två inlägg men tror faan jag har läst det mesta här.
Det jag reagerar på är att det just är vissa här inne, som hela tiden återkommer till detta utan att det känns som man faktiskt ser hur han är 24/7.
Nu visserligen hoppas jag ju att han vinner och det just för hur han är i BB inget annat. Om Jasmine, Mergin eller Lennie hade haft denna bakgrunden och jag sett (enligt mig) att dom ändrat sig så hade jag gjort samma inlägg för att stötta dom även fast jag inte röstar på dom!