Citat:
Ursprungligen postat av
StefanDavidsson
Inlägg från 2020-04-29 ⬇️
Den här lirarn verkar ju faktiskt gett rätt uppgifter i trådar förut.
Sekretess F skulle kunna vara hon?
Ja jag gav lite kredd för det igår när vi spekulerade om detta kunde vara en kvinna men uppgifterna är lite knapphändiga men respekterar ändå om man inte vill utveckla det. Inget man hör i en bisats eller snackas om på bussen typ.
Det är väl det här att Ö*mer, kvinnan och KL skulle ha varit gemensamt i KLs fritidsboende för att planera detta som låter lite skevt i sammanhanget bara. Mordkonferens med risk för nyfikna stuggrannar osv.
Och vad skulle han ha skyddsväst till? Att han skulle bli påskjuten av polisen eller vad? Eller att ha blivit itutad av KL att HOL var beväpnad? Knappast suicide by cop men låter ändå lite overkill med västen.
Sen måste de 50K ha bevisats på nåt sätt. Eller har Ö*mer kanske rappat i studion själv om detta mellan raderna. Hur han söker AK i orten, en väst i norr, 50K får han att må osv
För den som missat Ö*mers rap så finns det klipp på nätet.
Men då oavsett kön på F så verkar det vara en trio som nu misstänks för inblandning i detta. Tre är bättre än noll. Sen ihopslaget då 2018 och 2019 i nya dagboksbladet så är de fyra misstänkta.