Så många sexuella anspelningar och den spänningen som ligger mellan Lennie och Mergrin är bara helt galen. Nästa sanning eller konka om Mergrin får konka så borde han fan åka på att hångla upp Lennie. Inget konstigt egentligen, eftersom alla tjejer förutom Amilia och typ Jassa har gjort det.
Alltså vad håller Victoria på med, ligger där och gosar med Alex nu. Jävla humörsvängningar tjejen har hon är ju psycho. Får för sig att sätta dit Alex och trampa på han verbalt ena stunden för att sen ligga och gosa och kramas med honom när det passar henne. Fattar inte hur Alex orkar vara nära henne.
Jämför antal sidor i trådarna från föregående säsonger av bb med denna 😂😂😂😂😂 Var väl typ bara 6-7000 för hela säsongen 2011 eller 2012, och här ligger det på 9000 halvvägs i säsongen. Säga vad vi vill om att det är en av de tråkigare säsongerna men nog jävlar är folk duktiga på att diskutera och ha åsikter. 😂
Om Mergin skulle lämna före Amelia så kommer Lennie få det riktigt jobbigt. Hon kommer klänga på honom hela tiden.
Han är extremt på honom hela tiden. Märkte att Lennie har börjat high-fivea Mergim nu för jag tror ärligt inte han orkar bli påhoppad av både Mergim och Amilia.
När det bara återstod två personer kvar var det upp till er tittare att rösta på den ni ville skulle få en immunitet och därmed SITTA SÄKERT i veckofinalen. Det stod mellan Julia och Martin. Efter röstningen stod det klart att ni tittare röstat på Julia. Hon är nu immun och sitter säkert resten av veckan tillsammans med Lennie som vann veckans tävling Skräcklådan.