2020-03-28, 20:15
  #102049
Medlem
Citat:
Ursprungligen postat av Ofcoursemyhorse
Vill se henne krypa fram i den dräkten, leta sig fram till Lennie, slicka honom från pannan till under naveln och bara ansiktsknulla honom!

Läs här produktionen, CATWOMANDRÄKT TILL JULIA!
2020-03-28, 20:15
  #102050
Medlem
Citat:
Ursprungligen postat av Ofcoursemyhorse
Nu är slussen öppen. Mer chips? Wow.

Hahahahah nu gömmer Julia och Frida en flaska! Hahahaha
Gjorde dem det? De gör de fan rätt i!
2020-03-28, 20:16
  #102051
Medlem
Globalisten55s avatar
Citat:
Ursprungligen postat av Blaisen
Alltså, HUR kan Glasman gilla Julia? Han kommer aldrig kunna ta med henne in i salongerna han vistas i utanför huset! Hon passar mer med Sami i lokala byhaket i Köping! Hon skriker ju värre än Jassa. Sen Frida, alltså UT med henne!
Det är ju en stor skillnad i ett BB hus och ute i real life.Har själv inget emot lite liv i BB än att personer som Amilia och Victoria jäkla skitsnack bakom deras ryggar
2020-03-28, 20:16
  #102052
Medlem
Citat:
Ursprungligen postat av HeligModer
Hahaha det är i och för sig en grej och GARANTERAT kommer göra, med sin megalomani.

Amilia Stapelfeldt Big Brother 2020 - du har varit ogillad sedan dag ett, du är en rikselak mobbare med obefogad hybris och sjukt kontrollbehov. Sök hjälp.
Vi är inga kvinnohatare utan är riktiga kvinnor som tycker du förstör för oss normala kvinnor! Amilia Stapelfeldt, ingen i huset eller på utsidan gillar dig.
2020-03-28, 20:17
  #102053
Medlem
Lord2Moynes avatar
Inatt kommer den förhudslösa penisen få jobba. Julia kräver kärlek!
2020-03-28, 20:17
  #102054
Medlem
Kan ingen låsa rosa rummet och gömma nyckeln? Så mycket bättre stämning när surkartarna inte är där, så kan de sitta där inne och snacka skit resten av kvällen.
2020-03-28, 20:17
  #102055
Medlem
Amilia ”blåvalen” och Victoria ”fläskläppen”. De är så äckligt vidriga! Och fula som stryk..
2020-03-28, 20:17
  #102056
Medlem
Ofcoursemyhorses avatar
Citat:
Ursprungligen postat av Ketchupalskaren
Gjorde dem det? De gör de fan rätt i!
Ja! Jag tror de gömde flaskan i en av soptunnorna i slussen!
2020-03-28, 20:17
  #102057
Medlem
Blaisens avatar
Citat:
Ursprungligen postat av Blaavalen2020
Är det bara jag som ser att Sami har tappat förtroendet för Glasman?? Han umgås med honom av ren artighet för de har hängt ihop sen dag ett samt han kan chilla lite med honom.

Men när Glasman hängde löst med Julia då var de helt säkra på de skulle lämna. Glasman tjatade hål i Samis huvud om det och fick Sami åter i ”Jag vill lämna”-tankarna. Sedan vände Glasman på 2 sekunder när de fick vara kvar. Då var det ”Fuck alla” ”fucking” och allt möjligt skit. Såg INGEN av er Samis besvikelse? Han var helt förstörd över sveket för han trodde verkligen de skulle lämna tillsammans. Han sa till och med till Glasman att han inte förstod hur han kunde vända så fort.

Tror Sami tog sig en lång funderare och började inse att Glasman hade en plan hela tiden. Att det var tomma hot. Och då insåg Sami att miljonen är mer värd än en vän som låtsas en sak men sedan ändrar sig sekunden efter när saker vänder till hans fördel.

Jag älskar Sami. Han är intelligent och ödmjuk. Och han ser rakt igenom bullshit och manipulation. Han nämnde inte ens ”Oj hur kan de fråga sånt?” utan han förstod EXAKT varför Glasman fick de frågorna. Nu när Glasman kom tillbaka skakis som fan och stirrade nervöst in i kamerorna att Sami totalt obrydd, pillar mellan tårna och säger ”Ja du åker nog ut på måndag hehe” och att Glasman får jobba utifrån. Sami kunde inte bry sig mindre.

Med allt detta sagt så har jag fortfarande inte bestämt mig för vem jag röstar kvar av Lennie och Glasman. Tycker om Lennie mer men hatar Victoria och Amilia, vidrigaste människorna. Samtidigt är ju gruppspelen snart slut (om en vecka väl?) så det finns ingen makt som kan rädda andra. Att Mergim och Lennie sätter var sin röst för att rädda Amilia innebär INTE att hon sitter säkert för tror fler i huset röstar ut henne och Victoria, sedan kommer vi tittare ha slutorden. Är Glasman kvar lär han bli utröstad av de flesta och då ryker han ändå snart.
Och att Glasman åker ut kommer inte påverka Sami det minsta längre, jag tycker iallafall han verkade rätt så likgiltig gentemot Glasman och har dragit sig mer till andra i huset. Han är färdig med Glasman och hans manipulativa fasoner.

Så reagerade jag också! Han har synat Glasman.

Hur vet du att det är slut med grupperna om en vecka? Det blir väl nya tävlingar med nya gruppindelningar nästa vecka också? Eller missuppfattar jag dig?
2020-03-28, 20:17
  #102058
Medlem
xrlpyts avatar
Jullan försöker hångla kvar Glasman i BB.
2020-03-28, 20:19
  #102059
Medlem
Och nu gick Lennie in dit också.

Varför gör han såhär? Blir frustrerad.
2020-03-28, 20:19
  #102060
Medlem
Citat:
Ursprungligen postat av Globalisten55
Otroligt att skitsnackarna Nr1 Amilia och Victoria fortfarande sitter och spacklar sig

En välriktad spark i röven skulle dom två behöva. Men då är väl risken stor att foten fastnar

Skapa ett konto eller logga in för att kommentera

Du måste vara medlem för att kunna kommentera

Skapa ett konto

Det är enkelt att registrera ett nytt konto

Bli medlem

Logga in

Har du redan ett konto? Logga in här

Logga in