Det har varit intressant att ha ljudet av och streamen på i bakgrunden. Man förstår verkligen ingenting av vad som händer.
Axplock: Frida ställer sig på knä framför Glas mitt i köket och det ser ut som att hon suger av honom. Ingen reagerar.
Amilia ligger på golvet och slänger med håret och attackerar Lennie medan Mergim ledset kollar på.
Glasman ramlar ut från toan full som en kastrull i sin klänning, går till sängen och däckar. Samtidigt ligger Jas i andra sängen där hon står på huvudet/ trycker upp rumpan i vädret och ser ut som en blandning mellan en katt och exorcisten. Slår på ljudet efter en stund och då pratar hon högt för sig själv att man ska stå så för att släppa ut sina fisar.
Vicky din pajas, sluta tro att du är så jävla god. Bara för du upprepar en lögn flera gånger betyder det inte att det är sant. Du har kommit så jävla billigt undan därinne.
Hörde ni? Amilia försökte få det att låta som att Lennie jagade henne. Men då rättade Martin henne genom att säga att det inte stämde.
Utan att hon jagade honom 😂🤣
Varpå hon säger att han slängde henne över sängen, tyvärr inte på...
Och så gör hon en jävla blick som att hon vill att Lennie ska ta henne.
Vickan säger att hon inte har utmålat Julia, Glasman eller Sami personligen till Jass. Men nu ljuger hon fett. Hon berättade ju precis för Jass vem som sade vad och att Julia tryckte på hårt för att de skulle rösta på Jass.