Alltså vadå Alex inte pratar med henne mer? Dom satt ju fan i väggsoffan och prata i 30-40 minuter häromdagen bara.
Hon säger att hon är ensam och ingen vill vara med henne och det är för att dom har sett igenom hennes skitsnack, men hon är ju helt oförmögen att inse det själv.
Som nu, gråter om att hon är ensam och sen vänder konversationen och så snackar hon skit och anklagar andra för olika saker.
Haha, sitter och lyssnar liven via datorn och gör annat under tiden och när man bara har rösten så går det fan inte att skilja Lisa från Mona Sahlin. Ungefär lika pantade också dessutom.
Klagar dom på att Sami inte gör något. hahaha
Sami har jag sett flera gånger gå och städa när alla vart fulla och gått och lagt sig.
Han har storstädat nästan flest gånger än andra. Problemet är att de flesta tittare sover när han är uppe och röker på natten och även fixar till lite när han inte kan sova.