Citat:
Ursprungligen postat av
xebbish
Haha Jakob stavas med K till att börja med.
KL 10.34 avslutades en omröstning i appen vem man höll på i tävlingen där Amilia vann makten. Enligt alla är Antys följare unga kids, dvs dom går i skolan. Förklara för mig, hur kan Anty vunnit den omröstningen kl 10.34, UTAN NÅGON SOM HELST PROMOTION av någon på Instagram, kl 10 tiden när alla kids är i skolan.
Dom som röstade i den tävlingen var utan snack dom som är generella BB fans som har koll på appen och dess omröstningar.
Vill du inte inse detta, kan vi avsluta diskussionen. Och jag behöver inte tysta dig lika hårt som när jag tidigare idag totalt munna dig efter att du argumenterat emot mig att Mergim blivit kontaktad av sina föräldrar via BB. Peace

Det är sportlov... Och vad menar du med att Amilia vann, sen att Anty vann?
Att ha en omröstning vid tiotiden en vardag mitt i sportlovet visar ju bara att man vill ha barnrösterna.