Citat:
Ursprungligen postat av
MorbrorFranz
Lololol
ShiffFaces star witness erkänner att Ukraina inte ens visste om att när stödet skulle ges. Det visste ju ifs alla med någon som helst tankeförmåga redan, men det är ju kul att se TDS miffona springa runt som huvudlösa höns, när deras talking points återigen går åt helvete.
Helt rätt att kongressen demonstrerar mot de korrupta svinen som är så ljusskygga att de måste låsa in sig i källaren. Lynchningsförsöket gick åt pipan för femtielfte gången. Underbar humor hur alla TDS miffon inte tröttnar på att vara losers.
????
Du kan nog ta och utveckla ditt resonemang till en begriplig nivå.
Det går inte att hela tiden försöka vända och vrida på uppgifterna för att de skall passa in i ens egen uppfattning.
I detta ser man en stor fet loser som heter Trump. Plus ett gäng lydiga GOP-trälar som krälar i skulorna han lämnar efter sig för att hoppas på en fet betalning när hans presidentskap är tillända.
Snacka om patetiska ryggradslösa losers.