Citat:
Återkom när samtalet är utlämnat, det intressanta är dock inställningen till allt.Där alltid allt är fel för alla andra, och trumpnissarna har alltid rätt ALLTID.
Det är så man vet om någon är irrelevant, och inte har nått och säga ens.
Dock är inte en enda sak om Biden relevant här, men jag förstår du vill blanda om korten.
Då detta är pinsamt för dig och den stora missen.
Din TDS är extrem, du bör söka för den.
Men om korruption är så viktig, varför utreder inte republikanerna korruptionen i sitt parti, eller är det hyckleri igen?
Och olika regelböcker?
Ledsen, det är bara trumpen som är relevant i tråden, allt annat är bara whataboutism.
Men sure, anser du biden gjort nått fel, kom med fakta och i rätt tråd, då om inte redan demensen slått till, så är den delen enbart för biden och inget om trumpen.
Bara så alla förstår att du inte pratar om sak, utan om irrelevans för ämnet.
Sen om man kallar lögner för 4D-schack, alternativ fakta eller vad man än hittar på, så hamnar det alltid som en lögn när man ljuger.
Kanske det är förs svårt för en som inte ens har en politisk åsikt, utan bara en agenda.(Som du på detta inte ens förstår många ggr).
Så varje gång du tar upp biden i denna tråd, är varje gång du berättar att du är orolig.
